P.W. „Proszki Mleczne”

Firma P.W. Proszki Mleczne istnieje od 1992 roku. Swoja działalność zaczęła pod szyldem SHN (Specjalistyczna Hurtownia Nabiałowa). W 2011 roku przedsiębiorstwo zmieniło nazwę na P.P.H.U. Proszki Mleczne. Od tego momentu zajmujemy się produkcją i eksportem proszków mlecznych. W tym roku również nastąpił podział na trzy firmy:
  • P.W. Proszki Mleczne –  odpowiedzialna za produkcję i sprzedaż produktów mlecznych w tym produktów sygnowane obecnie marką SMILK®.
  • P.P.H.U. Proszki Mleczne – zajmuje się głównie skupem i sprzedażą młodziwa (Inne nazwy: colostrum bovinum, siara, pierwsze mleko).
  • SHN Transport – specjalizuje się w transporcie mleka i w logistyce.
W 2015 roku rozpoczęliśmy intensywne prace nad mlekiem dla dzieci SMILK®. Międzyczasie równolegle podjęliśmy prace nad produktami związanymi z Colostrum. Produkty zaczęliśmy wprowadzać na rynek w 2016 roku. W 2019 roku wychodząc naprzeciw potrzebom matek i ich pociechom, stworzyliśmy nową gamę mleka premium pod marką SMILK® MAX. W tym samym roku naszą ofertę wzbogaciliśmy ofertę produktową o kaszki mleczno-ryżowe na bazie mleka SMILK®.
Nasze produkty odpowiadają najwyższym standardom i są przedmiotem najwyższej troski biotechnologów pracujących w naszej firmie. Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę podczas całego procesu transportu: od przygotowania dokumentów, aż do przybycia produktów do punktu końcowego. Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę podczas całego procesu transportu: od przygotowania dokumentów, aż do przybycia produktów do punktu końcowego.

 

Proszki Mleczne dla innych firm

Produkujemy mleko w proszku o wszelakim przeznaczeniu, dostosowując receptury do wymagań klientów. Nasza firma jest dobrze znana zarówno na polskim rynku jak i w całej Unii Europejskiej . Mamy kontrahentów na całym świecie z krajów takich jak: Bułgaria, Czechy, Francja, Gwinea, Hiszpania, Holandia, Kosowo, Niemcy, Nigeria, Portugalia, Szwecja, Turcja, Węgry, Wietnam, Włochy, Ukraina.

Mamy również w ofercie również proszki mleczne, które są niezbędne w przemyśle cukierniczym, piekarskim i lodziarskim, głównie do produkcji wyrobów czekoladowych, czekoladopodobnych, kremów, polew i lodów itp. Dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego oferujemy Colostrum.

  • Colostrum (inne nazwy: Siara bydlęca, colostrum bovinum, kolostrum, pierwsze mleko)
  • Mleko Pełne w proszku (również wersja instant),
  • Mleko Pełne w proszku TR (z tłuszczami roślinnymi, również wersja instant),
  • Mleko Odtłuszczone w proszku (również wersja instant),
  • Serwatka Słodka,
  • Serwatka Demineralizowana w proszku,

SHN Transport

Oferujemy transport cysterną mleka bądź innych cieczy spożywczych. Zapraszamy do kontaktu.