Mleko Smilk i Colostrum Mleko modyfikowane dla niemowląt i dzieci oraz produkty z Colostrum firmy Proszki Mleczne

Proszki Mleczne

Firma Proszki Mleczne istnieje od 1992 roku. Swoja działalność zaczęła pod szyldem SHN (Specjalistyczna Hurtownia Nabiałowa). W 2011 roku przedsiębiorstwo zmieniło nazwę na P.P.H.U. Proszki Mleczne. Od tego momentu zajmujemy się produkcją i eksportem proszków mlecznych. W tym roku również nastąpił podział na trzy firmy:
  • Proszki Mleczne –  odpowiedzialna za produkcję i sprzedaż produktów mlecznych w tym produktów sygnowane obecnie marką SMILK®.
  • P.P.H.U. Proszki Mleczne – zajmuje się głównie skupem i sprzedażą młodziwa (Inne nazwy: colostrum bovinum, siara, pierwsze mleko).
  • SHN Transport – specjalizuje się w transporcie mleka i w logistyce.
W 2015 roku rozpoczęliśmy intensywne prace nad mlekiem dla dzieci SMILK®. Międzyczasie równolegle podjęliśmy prace nad produktami związanymi z Colostrum. Produkty zaczęliśmy wprowadzać na rynek w 2016 roku. W 2019 roku wychodząc naprzeciw potrzebom matek i ich pociechom, stworzyliśmy nową gamę mleka premium pod marką SMILK® MAX. W tym samym roku naszą ofertę wzbogaciliśmy ofertę produktową o kaszki mleczno-ryżowe na bazie mleka SMILK®.
Nasze produkty odpowiadają najwyższym standardom i są przedmiotem najwyższej troski biotechnologów pracujących w naszej firmie. Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę podczas całego procesu transportu: od przygotowania dokumentów, aż do przybycia produktów do punktu końcowego. Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę podczas całego procesu transportu: od przygotowania dokumentów, aż do przybycia produktów do punktu końcowego.

Proszki Mleczne dla innych firm