Mleko Smilk i Colostrum Mleko modyfikowane dla niemowląt i dzieci oraz produkty z Colostrum firmy Proszki Mleczne

Zapraszamy do współpracy z nami

Zostań naszym klientem biznesowym

Produkujemy mleko w proszku o wszelakim przeznaczeniu, dostosowując receptury do wymagań klientów. Nasza firma jest dobrze znana zarówno na polskim rynku jak i w całej Unii Europejskiej . Mamy kontrahentów na całym świecie z krajów takich jak: Bułgaria, Czechy, Francja, Gwinea, Hiszpania, Holandia, Kosowo, Niemcy, Nigeria, Portugalia, Szwecja, Turcja, Węgry, Wietnam, Włochy, Ukraina.

proszek mleczny

Odkąd zaczęliśmy działalność w 1992 roku pod szyldem SHN (Specjalistyczna Hurtownia Nabiałowa) zaczęliśmy zajmować się szeroką gamą produktów mleczarskich. W międzyczasie prócz zmiany nazwy wyspecjowaliśmy się w produkcję i eksport proszków mlecznych.

Mamy również w ofercie również proszki mleczne, które są niezbędne w przemyśle cukierniczym, piekarskim i lodziarskim, głównie do produkcji wyrobów czekoladowych, czekoladopodobnych, kremów, polew i lodów itp. Dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego oferujemy Colostrum.
Bierzemy również pod uwagę potrzeby, specyfikacje i receptury klienta. Jesteśmy otwarci na zamówienia i zapraszamy do współpracy.

Poniżej lista przykładowych wyrobów mlecznych w proszku, które mamy do zaoferowania.

  • Mleko pełne w proszku – jest produktem całkowicie mlecznym, w którym zawartość tłuszczu wolnego wynosi 5% przy całkowitej zawartości tłuszczu 26%. Produkt ten został wytworzony z myślą o produktach czekoladowych i czekoladopodobnych. Cechą charakterystyczną są jego znakomite właściwości emulgujące. Nieco mniejsza zawartość białka co wynika z technologii nie jest wadą ale należy ją uwzględnić przy komponowaniu produktu. Oferujemy również wersję instant
  • Mleko pełne w proszku Tr – jest to produkt zawierający tłuszcz palmowy i/lub tłuszcz kokosowy wytwarzany na potrzeby produkcji lodów. Stanowi on tańsze od mleka pełnego rozwiązanie przy produkcji lodów. Produkt ten nadaje się również do produkcji kremów, polew itp. Oferujemy również wersję instant.
  • Mleko odtłuszczone w proszku – jest to produkt zawierający tylko i wyłącznie składniki mleczne. Produkt ten został wytworzony nie tylko z myślą o wyrobach czekoladowych, czekoladopodobnych ale także z myślą o producentach lodów opierających swoją recepturę właśnie na mleku odtłuszczonym.
  • Siara bydlęca – (inne nazwy: colostrum bovinum, bovines colostrum, kolostrum, młodziwo, pierwsze mleko) – gęsta i żółta substancja wytwarzana przez samice ssaków w okresie okołoporodowym. Nasze colostrum jest zbierane od krów po porodzie (po wycieleniu).
  • Serwatka demineralizowana w proszku – powstaje jako produkt uboczny przy produkcji serów, dzięki wykorzystaniu procesu filtracji membranowej (nanofiltracji) w wyniku którego następuje demineralizacja oraz zagęszczenie i suszenia rozpyłowego uzyskujemy produkt o wyjątkowo niskiej zawartości minerałów co znacząco wpływa na smak gotowych wyrobów spożywczych. Produkt jest oferowany również w postaci 18% płynnego koncentratu.
proszek mleczny 2
Oferujemy również  transport cysterną cieczy spożywczych w tym mleka.
Cysterna z mlekiem

Skontaktuj się z nami. Przejdź do strony Kontakt bądź skorzystaj z poniższego formularza.