Mleko Smilk i Colostrum Mleko modyfikowane dla niemowląt i dzieci oraz produkty z Colostrum firmy Proszki Mleczne

Colostrum i Nutraceutyki

Colostrum Bovinum, Kolostrum, Młodziwo, Siara i Siara bydlęca to wszystkie nazwy jednej wydzieliny produkowanej przez gruczoły mlekowe ssaków samic w tym człowieka. Jest to potężne, skoncentrowane źródło (ok 250!) witamin, minerałów i innych aktywnych związków chemicznych i pierwiastków, w tym enzymy, hormony, pochodne kwasów nukleinowych, immunoglobulinę, polipeptydy bogate w prolinę, laktoferynę, lizozymy i inne. Mają one silne właściwości antybakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze, przeciwpasożytnicze i antynowotworowe. Zawarta wysoka ilość immunoglobulin IgG (30% w suchej masie) oraz laktorferyna wspomagają układ odpornościowy.
Produkt bezglutenowy. Surowce użyte do produkcji jak i samo Colostrum, nie zawiera organizmów genetycznie modyfikowanych (bez GMO).

Colostrum odtłuszczone

Colostrum odtłuszczone 200 g

Colostrum śmietankowe

Colostrum śmietankowe 200 g

Colostrum bez laktozy

Colostrum bez laktozy 200 g

Colostrum odtłuszczone

Colostrum liofilizowane 200 g

Nutraceutyki

Wraz z colostrum mamy różnego rodzaju nutraceutyki immunizowane (VirBlock-RKE), które zawiera przeciwciała do różnych patogenów rotawirusa i koronawirusa różnych szczepów i E. Coli oraz nutraceutyki jelitowe dla osób z różnymi dolegliwościami układu trawiennego z MCT i/lub  kwasami tłuszczowymi Omega 3 i  Omega 6.


VirBlock-COV – nutraceutyk immunizowany

VirBlock-COV


Cronulen MCT – nutraceutyk jelitowy z kwasami MCT.

Cronulen MCT (średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe) 400 g

Colostrum nutraceutyk jelitowy do stosowania przy zapaleniach, NZJ, WZJG…

Colostrum nutraceutyk jelitowy 200 g